Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE PENTRU REVIZIE AR 10 DJS

Număr anunț
DA21871682
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA ARAD (CUI 3519828)
Furnizor / câștigător
VERBITA SRL (CUI RO6412388)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,15 RON
Valoare atribuită
403,15 RON
Data publicării
27.11.2018 11:50
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,15 RON

din 403,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.