Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARAT TIMONERIE FORD FOCUS
- Număr anunț
- DA21861379
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
- Furnizor / câștigător
- INTER NT SERVICE SRL (CUI RO10552150)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143,03 RON
- Valoare atribuită
- 143,03 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 14:51
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
143,03 RON
din 143,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro