Ofertă refuzată Cumpărare directă

Anvelopa 215/65 R16 98H Matador iarna

Număr anunț
DA21443459
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
PEDROMAR ACA SRL (CUI RO28811568)
Cod CPV
34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,50 RON
Valoare finală
239,50 RON
Data publicării
11.10.2018 09:26
Data finalizării
15.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.