Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci hartie aspirator Karcher T10/1
- Număr anunț
- DA21434451
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
- Cod CPV
- 39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.247,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.247,50 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 11:35
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.247,50 RON
din 3.247,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro