Ofertă refuzată Cumpărare directă

Microscop optic trinocular de laborator 3001-LED, Accu-Scope SUA

Număr anunț
DA21338540
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
38634000-8 · Microscoape optice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.800 RON
Valoare finală
13.800 RON
Data publicării
28.09.2018 14:00
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.