Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capace camine apa si canalizare + gratare carosabile
- Număr anunț
- DA21467127
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
- Cod CPV
- 44423750-3 · Capace pentru canale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.594,96 RON
- Valoare atribuită
- 8.594,96 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 11:19
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.594,96 RON
din 8.594,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro