Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii hoteliere

Număr anunț
DA21874630
Autoritate contractantă
Comuna Cicirlau (CUI 3627374)
Furnizor / câștigător
CORODAN SRL (CUI 2952318)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.904,85 RON
Valoare atribuită
3.904,85 RON
Data publicării
27.11.2018 13:19
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.904,85 RON

din 3.904,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.