Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitii contract PN III 256CI/2018
- Număr anunț
- DA21870972
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- IT CLICK & SERVICE SRL (CUI 33597275)
- Cod CPV
- 38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.884 RON
- Valoare atribuită
- 3.884 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 11:29
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.884 RON
din 3.884 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro