Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MEDICAMENTE
- Număr anunț
- DA22539250
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Stefan cel Mare Tg. Neamt (CUI 2614325)
- Furnizor / câștigător
- GALMED PLANT SRL (CUI RO7421279)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 476,03 RON
- Valoare atribuită
- 476,03 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 15:50
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
476,03 RON
din 476,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro