Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

Kituri determinari biochimice

Număr anunț
DA22530439
Autoritate contractantă
Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.681 RON
Valoare atribuită
2.412,90 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
05.03.2019 09:27
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.412,90 RON

din 2.681 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 268,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.