Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REACTIVI PENTRU ANALIZE FIZICO CHIMICE APA PORABILA ANUL 2019
- Număr anunț
- DA22524834
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- MS CUSTOMIZED SYSTEMS S.R.L. (CUI RO33206164)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.609,75 RON
- Valoare atribuită
- 60.609,75 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 13:20
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.609,75 RON
din 60.609,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro