Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CENTRALA TERMICA BOSCH IN CONDENSATIE PT.INCALZIRE/ACM, CONDENS 2000W, KIT EV, 25.6 KW(50-30°C)
- Număr anunț
- DA21471609
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.252,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.252,10 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 13:39
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.252,10 RON
din 2.252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro