Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Star-Light, 24000 BTU, Clasa A++/A+, Inverter, ACM-24FORS, Display, Alb,

Număr anunț
DA21468912
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA (CUI 4348807)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.436,96 RON
Valoare finală
2.436,96 RON
Data publicării
15.10.2018 12:14
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.