Ofertă refuzată
Cumpărare directă
servicii de arhivare-legare si inventariere dosare
- Număr anunț
- DA21821937
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar Judetean Bistrita-Nasaud (CUI 4426816)
- Furnizor / câștigător
- IORDACHE MARIA MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32024261)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.050 RON
- Valoare finală
- 8.050 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 08:55
- Data finalizării
- 27.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.