Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse

Număr anunț
DA22540577
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
34913500-5 · Broaste pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
691,61 RON
Valoare atribuită
691,61 RON
Data publicării
06.03.2019 08:52
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

691,61 RON

din 691,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.