Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACORDAJ PIAN SAU PIANINA
- Număr anunț
- DA21447898
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURES (CUI 4323101)
- Furnizor / câștigător
- PIANO-HAUS SRL (CUI 19242862)
- Cod CPV
- 98396000-5 · Servicii de acordare a instrumentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 12:27
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.350 RON
din 1.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro