Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE SCHIMB CAZAN

Număr anunț
DA21410340
Autoritate contractantă
GRADINITA PROGRAM PRELUNGIT OTILIA CAZIMIR (CUI 26854899)
Furnizor / câștigător
TRUST EURO THERM SRL (CUI RO6610440)
Cod CPV
42390000-6 · Piese de arzatoare pentru furnale, de furnale sau de cuptoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.811 RON
Valoare atribuită
4.811 RON
Data publicării
08.10.2018 11:56
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.811 RON

din 4.811 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.