Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executie gard din placi de beton la Strandul cu Valuri din Statiunea Baile 1 Mai
- Număr anunț
- DA22518785
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- MITI BETON S.R.L. (CUI 39087321)
- Cod CPV
- 45342000-6 · Montare de garduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112.500 RON
- Valoare atribuită
- 112.500 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 09:21
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
112.500 RON
din 112.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro