Ofertă acceptată Cumpărare directă

BALAMA MASINA DE SPALAT LG 4774EN2001A

Număr anunț
DA22390338
Autoritate contractantă
Cresa Municipiului Iasi "Sfanta Maria (CUI 15426609)
Furnizor / câștigător
KUBITECH SRL (CUI RO8508803)
Cod CPV
42971000-3 · Piese pentru masini de spalat vasele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64,71 RON
Valoare atribuită
64,71 RON
Data publicării
12.02.2019 13:14
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64,71 RON

din 64,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.