Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BANDA ZIMTATA 3,6X140MM REZISTENTA UV
- Număr anunț
- DA22390222
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44425000-5 · Inele, garnituri, benzi, tije si mortar fin pentru fixare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 256,50 RON
- Valoare atribuită
- 256,50 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 13:08
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
256,50 RON
din 256,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro