Ofertă acceptată Cumpărare directă

1 buc. Developer unit + lamelă de ștergere, 1 buc. Cilindru Bizhub 215 - originale

Număr anunț
DA22388841
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii BRASOV (CUI 13592877)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
Cod CPV
42991500-4 · Piese pentru masini de imprimat sau de legat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
464 RON
Valoare atribuită
464 RON
Data publicării
12.02.2019 12:02
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

464 RON

din 464 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.