Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAVAJ

Număr anunț
DA21472740
Autoritate contractantă
COMUNA INDEPENDENTA-JUD. CALARASI (CUI 3966370)
Furnizor / câștigător
UNIVERS T SRL (CUI RO1929449)
Cod CPV
44114250-9 · Dale din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.039,46 RON
Valoare atribuită
4.039,46 RON
Data publicării
15.10.2018 14:16
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.039,46 RON

din 4.039,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.