Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiectarea si gestionarea SCIM prin intermediul aplicatiei "Solutia e-SCIM" - Entitate mica
- Număr anunț
- DA22387287
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRIZBAV (CUI 15141180)
- Furnizor / câștigător
- CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRL (CUI RO31657974)
- Cod CPV
- 79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 10:50
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro