Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de arhiva (numerotare dosare)

Număr anunț
DA21857579
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
ZAHARIA E. EMIL PFA (CUI 26460142)
Cod CPV
92512000-3 · Servicii prestate de arhive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.910 RON
Valoare atribuită
7.910 RON
Data publicării
26.11.2018 13:02
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.910 RON

din 7.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.