Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii telefonie fixa

Număr anunț
DA22383721
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI RO5205651)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31,63 RON
Valoare atribuită
31,63 RON
Data publicării
11.02.2019 15:55
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31,63 RON

din 31,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.