Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Materiale Gradinita Otilia Cazimir
- Număr anunț
- DA21465753
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 467,24 RON
- Valoare atribuită
- 467,24 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 10:36
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
467,24 RON
din 467,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro