Ofertă acceptată Cumpărare directă

SFOARA IN/CANEPA 130G

Număr anunț
DA22546086
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI RO1616816)
Cod CPV
39541140-9 · Sfori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,87 RON
Valoare atribuită
4,87 RON
Data publicării
06.03.2019 12:51
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,87 RON

din 4,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.