Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saltea pat spital cu husa impermeabila – PREMIUM II

Număr anunț
DA22544043
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295 RON
Valoare atribuită
295 RON
Data publicării
06.03.2019 11:21
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295 RON

din 295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.