Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEMONTARE SI MONTARE CALCULATOARE + IMPRIMANTA ,ADAPTOR RETEA TENDA U6 si ADAPTOR TP-LINK ARCHER T2U

Număr anunț
DA22538997
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHIRODA (CUI 29153606)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,27 RON
Valoare atribuită
672,27 RON
Data publicării
05.03.2019 15:34
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,27 RON

din 672,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.