Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse informative si de promovare

Număr anunț
DA22538981
Autoritate contractantă
CENTRUL PENTRU TINERET AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 36860537)
Furnizor / câștigător
2M DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI RO15175531)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
05.03.2019 15:33
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.