Număr anunț
DA22532909
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Zona Metropolitana Cluj (CUI 24922911)
Furnizor / câștigător
MEDIA TO ALL SRL (CUI 31621407)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.706 RON
Valoare atribuită
5.706 RON
Data publicării
05.03.2019 11:03
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.706 RON

din 5.706 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.