Ofertă refuzată Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA21434300
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CANDIANO POPESCU"PLOIESTI (CUI 29168941)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,86 RON
Valoare finală
163,86 RON
Data publicării
10.10.2018 11:29
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.