Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 19,1% sub estimat
Colotech+ A4 160 g/mp (250 coli/top); Cod 3R946560
- Număr anunț
- DA21872468
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4541688)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386,50 RON
- Valoare atribuită
- 312,70 RON 19,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2018 12:13
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
312,70 RON
din 386,50 RON estimat
19,1%
Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 73,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.