Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANOU DE INFORMARE

Număr anunț
DA21866336
Autoritate contractantă
Comuna Urdari (Primaria Comunei Urdari) (CUI 4666410)
Furnizor / câștigător
THOT GLINT SRL (CUI 9359831)
Cod CPV
30195600-8 · Panouri pentru afise sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390,60 RON
Valoare atribuită
390,60 RON
Data publicării
27.11.2018 09:21
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390,60 RON

din 390,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.