Ofertă acceptată Cumpărare directă

REZERVOR RIO AP110 136.610.11.1 SLV

Număr anunț
DA22538501
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Ploiesti (CUI 2845117)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,20 RON
Valoare atribuită
183,20 RON
Data publicării
05.03.2019 15:03
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,20 RON

din 183,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.