Ofertă acceptată Cumpărare directă

CANARIA LAVOAR 55 PT. MOB. K11-0026

Număr anunț
DA22538465
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Ploiesti (CUI 2845117)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411300-7 · Lavoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,53 RON
Valoare atribuită
123,53 RON
Data publicării
05.03.2019 15:00
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,53 RON

din 123,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.