Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta privind intocmirea cererii de finantare si managementul de implementare

Număr anunț
DA22536857
Autoritate contractantă
Comuna Ulmeni (CUI 3796691)
Furnizor / câștigător
RIA CONSULT SRL (CUI 35111036)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
05.03.2019 13:47
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 16:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.