Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SAC MENAJER 130L GRI PETROL
- Număr anunț
- DA21864456
- Autoritate contractantă
- DIRECȚIA GENERALĂ DE SALUBRITATE SECTOR 3 (CUI 39793637)
- Furnizor / câștigător
- BRIFAST S.R.L. (CUI RO38492717)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 19:42
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.000 RON
din 36.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro