Ofertă acceptată Cumpărare directă

GARNITURA HIDRANT DN 80 CU 2 PICIOARE- O

Număr anunț
DA21471644
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
Cod CPV
44482000-2 · Dispozitive de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525 RON
Valoare atribuită
525 RON
Data publicării
15.10.2018 13:40
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

525 RON

din 525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.