Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie Monitor ATI BM3 Plus

Număr anunț
DA22543835
Autoritate contractantă
Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591,52 RON
Valoare atribuită
591,52 RON
Data publicării
06.03.2019 11:12
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

591,52 RON

din 591,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.