Acasă · Licitații
· Instrumente de masurare a debitului, a nivelului si a presiunii lichidelor si gazelor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Siguranta lipsa apa WMS-WP6-R2 pt.montaj in cazan
- Număr anunț
- DA22543570
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
- Furnizor / câștigător
- AFRISO-EURO-INDEX SRL (CUI RO2356161)
- Cod CPV
- 38420000-5 · Instrumente de masurare a debitului, a nivelului si a presiunii lichidelor si gazelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.415 RON
- Valoare atribuită
- 1.415 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 10:59
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.415 RON
din 1.415 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro