Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set imbus 1.5-14 mm ( 1.5,2,2.5,3,4 ,5,6,8,10,11,12,14)
- Număr anunț
- DA22388715
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
- Cod CPV
- 44512500-7 · Chei de piulite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69,60 RON
- Valoare atribuită
- 69,60 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 11:57
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
69,60 RON
din 69,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro