Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale de constructii

Număr anunț
DA22388643
Autoritate contractantă
ORASUL FAGET (CUI 2509958)
Furnizor / câștigător
ADY STOIAN SRL (CUI RO17532851)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,76 RON
Valoare atribuită
393,76 RON
Data publicării
12.02.2019 11:53
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,76 RON

din 393,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.