Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ciocan forjat (lacatus) cu coada lemn 1 kg

Număr anunț
DA22388531
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
Cod CPV
44512300-5 · Ciocane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30,62 RON
Valoare atribuită
30,62 RON
Data publicării
12.02.2019 11:48
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30,62 RON

din 30,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.