Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet furnizare filtru si senzor
- Număr anunț
- DA22536492
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- IC MEDICAL LOGISTIC S.R.L. (CUI RO32891166)
- Cod CPV
- 42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.385,36 RON
- Valoare atribuită
- 10.385,36 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 13:32
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 07:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.385,36 RON
din 10.385,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro