Ofertă acceptată Cumpărare directă

Constructie Grup sanitar si Sali clase la Scoala Calinesti Vale, in comuna Calinesti, jud. Arges

Număr anunț
DA21450751
Autoritate contractantă
Comuna Calinesti (CUI 5050611)
Furnizor / câștigător
DRUM CONSTRUCT LOGISTIK SRL (CUI RO25707881)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391.790 RON
Valoare atribuită
391.790 RON
Data publicării
11.10.2018 14:13
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

391.790 RON

din 391.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.