Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse dezinfectie si igiena 32 articole Primaria comunei Corni

Număr anunț
DA22548174
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,68 RON
Valoare atribuită
1.512,68 RON
Data publicării
06.03.2019 14:25
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,68 RON

din 1.512,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.