Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Condensator Eaton PhaseCap Compact 30 kVAr
- Număr anunț
- DA21871584
- Autoritate contractantă
- SC AQUATERM AG 98 SA (CUI RO11339135)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 31711100-4 · Componente electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 389 RON
- Valoare atribuită
- 389 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 11:47
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
389 RON
din 389 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro