Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse bunuri

Număr anunț
DA21870566
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru persoane Adulte cu Dizabilitati "Sfantul Nectarie" Medias (CUI 25631953)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.996,37 RON
Valoare atribuită
1.996,37 RON
Data publicării
27.11.2018 11:19
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.996,37 RON

din 1.996,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.