Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLITA ELECTRICA
- Număr anunț
- DA21869206
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala “Manastireanu Mihai”, Comuna Predeal Sarari (CUI 29026785)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
- Cod CPV
- 39711000-9 · Aparate electrice de uz casnic pentru alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58,82 RON
- Valoare atribuită
- 58,82 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 10:43
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58,82 RON
din 58,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro